mBank

mBanka logo

Historie mBanky

mBank vstoupila na český trh v listopadu 2007. Nabídka produktů a služeb zahrnuje v první fázi osobní a spořící účty a platební karty, dále pak hypoteční úvěry a spotřebitelské půjčky, v roce 2008 se objeví investiční produkty a kreditní karty.

Banka otevřená všem zákazníkům

mBank chce znát názory a přání lidí. Proto na svých webových stránkách používá moderní nástroje komunikace – mFórum a mBlog. Zde mohou stávající i potencionální klienti pohodlně a aktivně diskutovat mezi sebou i se specialisty či běžnými zaměstnanci mBank.

Základní produkty mBanky

mKonto

mKONTO je osobní účet nové generace, na němž peníze přibývají, nikoliv ubývají. Založení i správa je bez poplatků: pro všechny bez ohledu na výši aktiv nebo obratů. Zároveň neplatíte nic ani za příchozí a odchozí platby či šablony plateb a máte nad svými penězi nepřetržitou kontrolu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

eMax

Představujeme eMAX – nejvýhodnější spořící konto na trhu. Založení i správa je bez poplatků, a hlavně vám nabízíme možnost spořit podle vašich možností a požadavků až na 4 různé spořící účty. Neexistují žádné limity, ani časové, ani týkající se výše vkladu. Můžete využívat kartu Visa Classic, také můžete zasílat peníze na běžný účet v mBank (mKONTO) nebo na účet v jiné bance. Zaúčtování úroku je měsíční, ale úroky se vypočítávají denně podle aktuální výše zůstatku.

mHypotéka

mHYPOTÉKA je revoluční projekt na českém trhu s hypotékami. Jako první se soustředíme na hypoteční úvěry s flexibilním úrokovou sazbou, díky nimž mají zákazníci vždy férovou nabídku. Porovnejte si naši nabídku s konkurencí a zjistíte, že jsme skutečně výhodnější. Úvěr je možné pořídit až na 45 let, předčasné splacení je možné bez poplatku a úroková míra je flexibilní (od 4,52% p.a.)

Korespondenční adresa

mBank, retailové bankovnictví BRE Bank S.A.
P.O. Box 366
111 21 Praha 1

http://www.mbank.cz/